OGAME - Съединението Прави Силата
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Футбол...

3 posters

Go down

...Футбол... Empty ...Футбол...

Писане  Chiflo Пет Дек 18, 2009 2:18 am

Кой гледа и кой са любимите ви отбори.Тъй като се изнервям много на българските футболисти и тежните тъпи грешка съм решил да не го гледам.Единственото първенство което гледам е английското.Любимия ми отбор е Manchester United.Също следя и шампионската лига. Suspect

Chiflo

Брой мнения : 37
Join date : 14.12.2009

Върнете се в началото Go down

...Футбол... Empty Re: ...Футбол...

Писане  ???? Пет Дек 18, 2009 2:32 am

I ne gledash li Ispnaskoto ? kazvat 4e v momenta e nai dobrata liga v Evropa, i Barsa sa shampioni na CHAMPIONS LEAGUE Wink

????
Гост


Върнете се в началото Go down

...Футбол... Empty Re: ...Футбол...

Писане  Chiflo Пет Дек 18, 2009 3:07 am

Не гледма испанско според мене много меко играят.В Англия е повече борба ми е по интересно.А относно Шампионската лига последните години мисля, че английските отбори се класират в груповите фази и превъзхождат останалите отбори. Rolling Eyes

Chiflo

Брой мнения : 37
Join date : 14.12.2009

Върнете се в началото Go down

...Футбол... Empty аз гледам секи ма4 който ми харесва а поглетнете този сайт аз го потдържам

Писане  gunslinger Пет Дек 18, 2009 3:10 am

gunslinger
gunslinger

Брой мнения : 47
Join date : 18.12.2009

Върнете се в началото Go down

...Футбол... Empty Re: ...Футбол...

Писане  Bulldoga Нед Дек 20, 2009 5:51 pm

Аз гледам доста футбол,това е голяма игра според мен.А относно първенствата определено испанците играят най-красивия футбол в момента в света.Да съгласен съм,че в англия е интересно но няма много изненади и половината футболисти са испанци Very Happy Любимия отбор ми е Барселона от другите футболни държави Милан-Италия,Арсенал,Уест хем-Англия.Има и няколко отбора които много мразя ама няма да споделям за да не засегна някои.
Bulldoga
Bulldoga

Брой мнения : 75
Join date : 20.12.2009

Върнете се в началото Go down

...Футбол... Empty Re: ...Футбол...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите